הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> אודות

אודות – חברת מובילים בישראל
מובילים בישראל – בואו לקבל את כל המידע והשירותים!

הגעתם לאתר של חברת מובילים בישראל! חברתנו היא חברת הובלה וותיקה ומקצועית, אשר מעניקה לכם את השירותים הטובים והמקצועיים ביותר, לכל סוגי ההובלות.
קצת עלינו - חברת מובילים בישראל הוקמה כבר בשנת 1995, כלומר לפני יותר מ-20 שנה. מאז, מבצעת החברה הובלות מכל הסוגים, ועד היום אנו מעניקים ללקוחותינו את כל סוגי השירותים הקשורים בהובלה של תכולת דירות ושל חפצים שונים.

הובלות דירות מובילים בישראל

השירותים של חברת מובילים בישראל

חברתנו מציעה ללקוחותיה שירותים מגוונים, כמו שירותי הובלה בהיקפים גדולים או קטנים, על פי הצורך; שירותי אחסון לתכולת דירה וכדומה; שירותי אריזה לתכולת הדירה, על מנת לאפשר אריזה קלה יותר, מהירה יותר ונוחה יותר; שירותי פירוק והרכבה לרהיטים או למוצרי חשמל בדירה שאותם יש להעביר לדירה החדשה ; וכן הלאה. חשוב לדעת, שחברתנו עובדת לא רק עם המגזר הפרטי, אלא גם עם המגזר העסקי, ומסוגלת לבצע הובלות של תכולת משרדים, חנויות ועסקים שונים, וכן תכולה של מוסדות ומקומות גדולים אחרים.

הציוד של חברת הובלה מתקדמת

חברתנו דואגת להצטייד בציוד מתאים לכל סוג של הובלה. חברתנו מחזיקה ברכבי הובלה רבים, אשר מכילים ארגזים סגורים המיועדים להובלות בצורה יעילה ומקצועית. חברתנו מחזיקה במשאיות הובלה במגוון גדלים, על מנת לבצע הובלות גדולות ומורכבות כמו גם הובלות קטנות ומקומיות. מלבד המשאיות למיניהן, חברנו מחזיקה גם במנופים ובציוד נוסף, על מנת שניתן יהיה להוביל גם חפצים חריגים, כאלה שאי אפשר להוציא או להכניס דרך דלת הבית, מה שמחייב הובלה דרך החלון.

הצוות של חברת מובילים בישראל

חברתנו מעסיקה צוותי עובדים מיומנים מאד בעבודתם, ובעלי ניסיון רב. בכל הקשור לתחום ההובלה, הניסיון בעבודה עשוי לעשות את ההבדל בין לקוחות מרוצים ללקוחות מאוכזבים. המיומנות בעבודה מאפשרת לצוותי העובדים לבצע את ההובלות במהירות רבה יותר, במיומנות גבוהה יותר ובמינימום נזקים לפריטי הריהוט או לחפצים השונים שאותם יש להוביל. בנוסף, צוותי העובדים של חברתנו אמינים ודיסקרטיים, על מנת להעניק לכל לקוח שירות אישי ומקצועי, ללא בעיות או תקלות בדרך. חברתנו מתאימה את עצמה לדרישות ולצרכים האישיים של כל לקוח ולקוח, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

חברת מובילים בישראל - המיקומים שלנו

חברת מובילים בישראל מציעה לכם שירותי הובלה מכל הסוגים – בכל רחבי הארץ, על מנת שתוכלו לקבל שירות מלא בכל מקום ובכל זמן, ברמה הגבוהה ביותר של הובלה.
צריכים שירותי הובלה מקצועיים? בואו ליהנות מן השירותים של חברת מובילים בישראל, עוד היום! 

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם! 

לייבסיטי - בניית אתרים