הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> הובלות קטנות >> שירותי הובלות קטנות

שירותי הובלות קטנות עם חברת מובילים בישראל!

שירות של הובלות קטנות זהו שרות המיועד לאנשים הזקוקים לשינוע והובלה של תכולה קטנה או אפילו פריט אחד בלבד. חברת "מובילים בישראל' מציעה את שירותי ההובלות המקצועיים גם כאשר מדובר בהובלות קטנות.
כמעט כל אחד נזקק מידי פעם לשירותי הובלה. לא תמיד זה כאשר מדובר בהעברת דירה. פעמים רבות מדובר בשינוע של מוצר חשמלי אחד בלבד, רהיט בודד, או תכולה של דירת סטודנטים. במקרים הללו עדיין חייבים את שירותי ההובלות כי קשה להסתדר באופן עצמאי. כי כאשר מדובר בהובלה של מוצרים רגישים כמו מוצרי חשמל או רהיטים כבדים, אף אם הם 
שירותי הובלות קטנותמוצרים ספורים, יש צורך במקצועיות ובידע כיצד להרים את אותם פריטים ואיך להעביר אותם באופן הבטוח ביותר כדי שאלה יגיעו בשלום אל היעד.

רק עם חברת 'מובילים בישראל'

חברת 'מובילים בישראל' מציעה את שירותי ההובלה המקצועיים ביותר והלקוח נהנה משירות מושלם, בגלל שהחברה וותיקה בשוק ופועלת בתחום ההובלות מזה 20 שנה, תרמו שנות הניסיון הללו את הידע ואת המיומנות לביצוען של הובלות קטנות וגדולות.
אנחנו מציעים ללקוחות שלנו את כל מה שהם צריכים על מנת לעבור עם כל התכולה ולהגיע בשלום אל היעד החדש.

השירות של חברת מובילים בישראל כולל:

·        הובלות מכל מקום אל כל מקום.
·        הובלות, החל מפריט אחד ומעלה, כי אנחנו מודעים לצורך בהובלות קטנות ממש כמו                הובלות גדולות, עם שירות מקצועי של צוות מיומן.
·        הובלות עם מובילים מקצועיים וותיקים בתחום, כי רק אלו מבינים ל'נפש' המקרר, מכונת            הכביסה, הריהוט וכל המוצרים שלכם והם ידעו לטפל בהם באופן האחראי והזהיר ביותר.
·        צי של משאיות בכל הגדלים לכל הובלה בכל סדר גודל, לצורך הובלת דירות, הובלות                משרדים, וגם לצורך ביצוע הובלות קטנות.
·        שירותי הובלות קטנות עם מנוף כאשר אין אפשרות להוציא את התכולה מהבית במקרה            ומדובר בציוד שלא יכול לעבור בחדר המדרגות או במקרה והמעלית קטנה מידי.
·        שירותי הובלות עם ביטוח מלא ללקוח כך שהוא יכול להיות סמוך ובטוח שכל התכולה                תעבור בשלום ובבטחה.

כאשר אתם מפקידים את המלאכה בידי החברה שלנו, אתם יכולים להיות רגועים, כי הכול יבוא על מקומו בשלום!


להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!

לייבסיטי - בניית אתרים