הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> חברת הובלות >> פריקת מכולות וסבלות

פריקת מכולות וסבלות עם חברת מובילים בישראל

כאשר נזקקים לשירותי פריקת מכולות ועבודות סבלות, פונים לחברה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון.
מכולות הן שיטת אחסון נפוצה ומוכרת בקרב מפעלים ובתי עסק. כאשר מקום מייבא סחורה מחו"ל באופן קבוע, או כאשר הוא מוביל סחורה מהמחסן המרכזי לסניפי העסק, הוא נעזר במכולות. המכולה יכולה לסייע גם בהובלת תכולת בית עסק למשכן חדש ואף לשמש אנשים פרטיים, אשר עוברים דירה באופן זמני ומחפשים פתרון אחסון לטווח רחוק לריהוט וחפצים אחרים. המכולה עצמה היא מבנה מתכת גדול וחזק, היכולה להכיל בתוכה ציוד רב. אולם, בשל משקלה הכבד וגם מכיוון שהיא משמשת כאחסון לסחורה מסוגים שונים, רצוי להיעזר בצוות מקצועי לצורך פריקת המכולה ושינוע הסחורה.
פריקת מכולות וסבלות

נזקקים לשירותי סבלות ופריקת מכולות?

פריקת מכולה אינה פעולה פשוטה. לעתים המכולה משמשת להעברת ציוד בתדירות גבוהה ולעתים היא משמשת כפתרון אחסון לטווח רחוק. כך או כך, פריקת המכולה צריכה להיעשות בזהירות ובעדינות, תוך שמירה מרבית על הציוד הנמצא בתוכה. מלבד השמירה על הציוד, יש חשיבות גבוהה גם לביצוע העבודה עצמה בצורה בטיחותית. תאונות עבודה רבות מתרחשות מכיוון שלא נעשה שימוש בציוד מתאים או שלא צייתו לכללי הבטיחות הנהוגים.

פורקים מכולות וסבלות מקצועית

חברת מובילים בישראל, היא חברה בעלת וותק וניסיון בענף ההובלות, המספקת שירותים לאנשים פרטיים וגם ללקוחות עסקיים. החברה מעסיקה צוותי סבלים מקצועיים, אמינים ומיומנים, אשר יגיעו ליעד הנדרש, יפרקו את המכולה ויבצעו עבודות סבלות נוספות לפי הצורך. אנו מבינים כי לכל לקוח יכולים להיות דרישות אחרות או נתונים המצריכים שירותי סבלות מיוחדים, ולכן לאחר שנבין מכם מה הצרכים שלכם, נבנה עבורכם פתרון מותאם אישית הכולל גם הצעת מחיר אטרקטיבית. הצוות שלנו יגיע במועד שנקבע, מצויד בכלים וציוד מתקדם כמו עגלות שינוע, מנופים וכן הלאה, ויבצע את פריקת המכולות ועבודות הסבלות בצורה מהירה ויעילה. הצוות שלנו שם דגש על עבודה בטיחותית ושימוש בציוד מתאים והוא יבצע את עבודתו בצורה מאורגנת ומסודרת, לשביעות רצונכם.
מלבד שירותי פריקת מכולות וסבלות, חברתנו מתמחה גם במתן פתרונות אחסון ושירותי הובלה מסוגים שונים, ללקוחות פרטיים ועסקיים. הציוד נשמר בצורה מסודרת ומאובטחת כנגד גניבות ונזקים שונים, כמו פגעי מזג האוויר. שירותים אלו יכולים להשלים את צרכי העסק שלכם ולתת לכם מעטפת מקצועית אחת הכוללת את כל השירותים הנדרשים.

נותנים שירות לכל חלקי הארץ

חברת מובילים בישראל מציעה את שירותיה בפריסה ארצית רחבה ובזמינות גבוהה. כבר בשיחת הטלפון הראשונה תוכלו להתרשם מהשירות האדיב והמקצועי שאנו מציעים וביחד נוכל לבנות עבורכם פתרון מתאים ופרקטי, שיסייע לכם לבצע את עבודתכם על הצד הטוב ביותר, כאשר אנחנו דואגים לכל השאר.
נזקקים לשירותי פריקת מכולות וסבלות? לחברת מובילים בישראל יש את הפתרון המלא עבורכם. שנות הוותק שלנו והניסיון הרב בעבודות מול כל סוגי הלקוחות, משמשים ככלי מקצועי העובד לטובתכם!
 

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!
לייבסיטי - בניית אתרים