הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> חברת הובלות >> סידור מחסנים וספירת מלאי

סידור מחסנים וספירת מלאי עם חברה מקצועית!

ספירת מלאי היא פעולה הכרחית לתפעול שוטף של עסקים מסוגים שונים. במקום להקצות למשימה אנשים לא מיומנים, פנו לחברת מובילים בישראל ותיהנו משירות מקצועי ויעיל.
ספירת מלאי משמש ככלי ארגוני המאפשר מעקב בצורה מסודרת אחרי מלאי קיים או כאשר מביאים סחורה חדשה ורוצים לפנות מדפים. מפעלים, חנויות, בתי חרושת, עסקים ומקומות רבים אחרים, מבצעים ספירות מלאי תקופתיות, בתדירות משתנה לפי צרכי העסק. כאשר מגיע העת לביצוע ספירת מלאי, כדאי להזמין שירותים מקצועיים שיבצעו את המשימה על הצד הטוב ביותר.

ספירת מלאי בצורה מאורגנת ומקצועית

סידור מחסנים וספירת מלאי
אם בעבר מנהל עסק היה פונה למספר עובדים ומקצה להם את משימת ספירת המלאי באופן זמני, הרי שכיום הדברים נעשים קצת אחרת. על מנת שספירת המלאי תתבצע בצורה יעילה ומדויקת, חשוב להשתמש בצוות מקצועי, המורגל לעבודות מסוג זה, שמטרתו היחידה היא לבצע את ספירת המלאי עבור המקום. בנוסף, ספירת מלאי אינה יכולה להתרחש לפני שמסדרים ומארגנים את המקום. אם מדובר בסחורה הנמצאת במקום העסק, הרי שנדרשת עבודה זריזה ויעילה לארגון הסחורה וספירת המלאי, מבלי להפריע לעבודה השוטפת המתנהלת במקום. אם מדובר בסחורה הנמצאת במחסן ייעודי, צריך קודם כל לסדר את הסחורה בצורה מאורגנת והגיונית. 

סידור וספירת מלאי מספר מחסנים בגדלים שונים בחברה אחת

במקומות רבים הסחורה נמצאת במחסן חיצוני הנמצא צמוד לבית העסק או במתחם מיועד של מכולות ומחסנים. במקומות כאלו, אפשר לבצע את ספירת המלאי מבלי להפריע להתנהלות היומיומית הרגילה של המקום. בזמן שהצוות שנשלח יסדר את המחסן ויבצע את ספירת המלאי, העסק יוכל להתנהל כרגיל ואף לקבל לקוחות. אולם, יש מקומות רבים בהם הצורך בספירת מלאי הוא עבור סחורה הקיימת בתוך העסק עצמו וכאן יש מספר אפשרויות: או לבצע את הספירה רק לאחר שעות העבודה, או לסגור את המקום ליום או יומיים, כדי לבצע את ספירת המלאי. ההחלטה נתונה כמובן לשיקול מנהל המקום.
חברת מובילים בישראל היא חברה ותיקה ומובילה בתחום ההובלות, אחסון ופתרונות עסקיים. אנחנו מבינים שכל מקום מתנהל בצורה אחרת, ולכן גם סידור המחסנים וספירת המלאי, מתבצעים בדרכים שונות. כאשר מקום מזמין שירותי סידור מחסנים וספירת מלאי, אנחנו מקשיבים לתיאור המקום והדרישות ומתאימים פתרון בהתאם לכך. במידה ויש צורך, נגיע למקום עצמו כדי לראות במה מדובר ורק לאחר מכן נבנה הצעת עבודה מסודרת, הכוללת מחיר אטרקטיבי במיוחד. אנו יודעים שסידור מחסן וספירת מלאי הן משימות הדורשות התייחסות רצינית ומקצועית, ולכן הצוות שנשלח אליכם יכלול עובדים אמינים ומנוסים, שיבצעו את העבודה ביעילות רבה, תוך ארגון התכולה לפי קריטריונים שאתם תקבעו. את ספירת המלאי נבצע בצורה ממוחשבת, וכך תוכלו לדעת בכל רגע נתון כמה פריטים יש מכל דבר, מה חסר ומה צריך להזמין.
חברת מובילים בישראל מציעה לכם שירותי סידור מחסנים וספירת מלאי, ברמה ארגונית מדויקת וגבוהה שלא תמצאו בשום מקום אחר. הצטרפו גם אתם ללקוחות העסקיים הרבים שלנו ותוכלו לחוש בעצמכם את היתרונות בצוות  מקצועי ומיומן.

לגלריית תמונות של סידור מחסנים וספירות מלאי לחץ כאן
 
 
להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!
 
לייבסיטי - בניית אתרים