הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> הובלות משרדים >> הובלת משרד עם אריזה

הובלת משרד עם אריזה יחסוך לכם זמן יקר

מובילים את המשרד? אנחנו באים לארוז
כאנשי עסקים, אין לכם זמן מיותר להשקיע באריזת משרד והעברתו. עליכם לדאוג שהעסק ימשיך לעבוד כרגיל ויטפל בלקוחות הקיימים. 
מעבר העסק למשרד חדש שנפל עליכם כרעם ביום בהיר, עלול לשבש את הפעילות התקינה של העסק ולגרום לעיכובים במתן שירותי העסק או ללקוחות לא מרוצים.
כדי למנוע את המצב הזה , חברת מובילים בישראל נמצאת כאן בשבילכם.

להוביל את המשרד בראש בטוח

הובלת משרד עם אריזה
חברת מובילים בישראל הוותיקה שקיימת עוד משנת 1995, התרחבה ומציעה לא רק שירותי הובלת דירות אלא גם שירותי הובלת משרד עם אריזה. מובילים בישראל תדאג לאריזה מדויקת של המשרד בצורה מאורגנת ולאחר מכן להובלה של כל הריהוט והציוד למשרד החדש תוך שמירה על תכולת הארגזים.
במידת הצורך, חברתנו מציעה גם הובלות על ידי מנוף והובלות חריגות וכן שירותי פירוק והרכבה של רהיטים כגון כונניות ספרים, מדפים, שולחנות ועוד, כולל התקנה של מוצרי חשמל, כך שהכל יהיה מוכן לקראתכם במשרד החדש.

לפי מה נקבע מחיר הובלת המשרד?

מחירי ההובלה משתלמים מאוד והעלות נקבעת לפי מספר החדרים בעסק. כל המחירים מפורסמים לנוחיותכם באתר, עם פירוט מפורט. באם מדובר במשרדים גדולים הכוללים מעל לארבע חדרים, נמליץ על הגעת נציג מטעמינו בכדי לתת הצעת מחיר מדויקת המותאמת למספר הרהיטים והארגזים. שירותי הובלת משרד עם אריזה המוצעים על ידינו הינם פר ארגז, כאשר ניתן להזמין שירותי אריזה לכל הציוד בעסק או רק עבור פריטים שנותרו מאחור לאחר שכל עובד ארז את הציוד האישי שלו.

איזה שירותים חברת מובילים בישראל מציעים פרט להובלה?

הובלה בעזרת מובילים בישראל מציעה לכם גם הובלת משרד עם אריזה, פירוק והרכבה והתקנת של מוצרי חשמל תחת קורת גג אחת. כל השירות מוענק עם חיוך ועל ידי מובילים מקצועיים ששמים את הלקוח בראש סדר העדיפויות. אם המעבר אינו מידי ויש טווח של מספר ימים או חודשים בין פינוי המשרד הישן למעבר למשרד החדש, תוכלו לבינתיים לאחסן את הציוד במחסנים של חברת מובילים בישראל, עם נגישות בכל עת לציוד ועם ביטוח מלא על הציוד.
סמכו על חברת הובלה שקיימת כבר 23 שנה והובילו את המשרד עם מובילים בישראל, בלי לפגוע בפעולה השוטפת של העסק.
 
להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!
 
לייבסיטי - בניית אתרים