הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות דירות בפתח תקווה

הובלות דירות בפתח תקווה

מעבר לדירה חדשה זהו בהחלט אירוע חגיגי מרגש. אנחנו מתכוננים אליו זמן רב מראש. מתכננים ונערכים ובעיקר חולמים על עתיד ורוד ומבטיח. במקרים רבים, כאשר אנחנו מגיעים לחלק האחרון בכל הסיפור, אנחנו נתקעים עם מוביל שלא מגיע בזמן או שלא מצויד בכל מה שצריך לצורך ההובלה. אלו עשויים לקלקל את כל החגיגה.

אז איך נבחר חברת הובלות בפתח תקווה?

כמעט כל אחד מאתנו זכה לשמוע סיפורים על חברות הובלה שהצליחו להרוס למשפחות רבות הובלות דירות בפתח תקווהאת ההתרגשות והחגיגיות שבמעבר לדירה חדשה. חברות ההובלה שאינן אמינות עשויות להופיע באיחור ניכר כאשר המשפחה כבר ערוכה ומוכנה לשעה אותה קבעו מראש מספיקה לאבד את הסבלנות ולהתרגז. לעיתים תגיע חברת ההובלות עם מידי מעט עובדים אשר יגררו וימשכו את העבודה משך שעות ארוכות ומורטות עצבים, ובמקרים קיצוניים, עלולים ליפול על שרלטנים שישדדו חלק מהתכולה.

אז איך בכל זאת בוחרים בחברת הובלות?

*חברה המתמחה בהובלות דירות – כל סוג של הובלה דורש מקצועיות שונה ומיוחדת. אינה דומה הובלת פסנתר להובלת דירה והובלת משרד דורשת אף היא מיומנויות ויכולות אחרות לכן חשוב לוודא כי חברת ההובלות מיומנת בתחום ההובלות הרצוי.
*חברה מוכרת ובעלת מוניטין – לא כדאי לבחור בחברה שאינה מוכרת. לעיתים, הם אלו החברות השרלטניות שאתם ממש לא רוצים לפגוש בהם. בררו בקרב חברים או שכנים שנעזרו לאחרונה בשירותיה של חברת הובלות ובקשו מהם המלצות על חברה מוכרת ומומלצת.
*השוואת מחירים – יש מקום לערוך השוואת מחירים בין חברות שונות המציעות את השירות של הובלות למעבר דירה. אתם עשויים לגלות פערים משמעותיים בין החברות השונות כאשר עליכם להיות ערניים בעניין טיב השירות אך בד בבד לא לשלם מחירים מופרזים.
*ביקור של נציג מטעם החברה – לאחר שבדקתם היטב על אודות החברה המקצועית, האחראית, המנוסה והמוכרת, אל תחליטו סופית שום דבר עד שנציג מטעם החברה יבוא אל ביתכם וייתן לכם הצעת מחיר ברורה בהסתמך על העבודה הצפויה. הנציג אמור לראות את תכולת הבית ולוודא כי כל התכולה תוכל לעבור בחדר המדרגות. במקרים אשר בהם יהיה צורך בשירות של מנוף עבור הוצאת חלק מהציוד מהבית, יהיה זה מרכיב נוסף שעשוי לייקר את השירות. נציג החברה יבדוק את מספר הקומות אותם יש לרדת עם התכולה, קיומה של מעלית ואפשרות להשתמש בה ועוד. כל אותם פרמטרים יילקחו בחשבון וכל אלו ירכיבו את הצעת המחיר.
חברת מובילים בישראל הינה חברת הובלות מקצועית ואמינה שתשמח לשנע עבורכם את תכולת הדירה באחריות מלאה, תוך עמידה בלוח הזמנים.

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!


Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים