הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> חברת הובלות >> הובלות פרויקטים

הובלות פרויקטים רק אצל המקצוענים

תחום ההובלות הפך בשנים האחרונות לאחד התחומים המבוקשים ביותר בישראל. עד לפני מספר שנים הצורך בחברת הובלות היה בעיקר לצורך מעבר דירה, תהליך אותו מבצעים אנשים אחת לכמה שנים, לכל היותר. אך בשנים האחרונות תחום ההובלות התרחב, וכיום הצורך 
הובלות פרויקטיםבהובלות כולל גם הובלות של פריטים בודדים או גדולים כגון ספות גדולות, מקררים וכדומה, ועד הובלות גדולות של משרדים בהם קיים ציוד משרדי בכמויות גדולות. אך פרט להובלות מסוג זה, אותם מספקות חברות הובלות רבות הקיימות כיום, קיימים גם סוגים נוספים של הובלות, הנכללים תחת הכותרת "הובלות פרויקטים"."הובלות פרויקטים" ניתן לקרוא לכל תהליך הובלה בה ההובלה מתבצעת בצורה מורכבת יותר מאשר תהליך חד פעמי של העמסה, הובלה ופריקה.

פרויקטים מתבצעים בסדר מסויים ובשלבים

הובלות פרויקטים הם למשל תהליכי הובלות המתבצעות בכמה שלבים, כוללים מספר רב של משאיות הובלה או תהליכי הובלה המתקיימים מספר ימים ברציפות. הובלות פרויקטים יכולה להתרחש כאשר יש צורך בהובלה של משרד גדול, או כאשר בניין משרדים שלם מעתיק את מקומו לבניין אחר. תהליכי הובלה מסוג זה אינם פשוטים, ודורשים יותר ממשאית אחת של הובלה או תיאום חד פעמי. 

תכנון וביצוע מושלם

תהליכים אלה דורשים מעורבות רבה בתהליך התכנון, הן של מבקש ההובלה והן של החברה המבצעת. חברת "מובילים בישראל" היא אחת החברות המובילות ביותר בישראל בכל תחום הובלות פרויקטים. חברת "מובילים בישראל" הינה חברה בעלת 20 שנות ניסיון, אשר פרט להובלות פרטיות של פריטים בודדים או של דירות מגורים, מספקת גם שירותי הובלות משרדים עם כמויות גדולות של ציוד, וגם תכנון וביצוע של הובלות פרויקטים הדורשים תכנון מקדים, היערכות וביצוע ברמות הגבוהות ביותר.

אחריות וביטוח מלא 

חברת "מובילים בישראל" מספקת ביטוח מלא לכל הובלה, גם כאשר מדובר בהובלה פרטית בסדר גודל קטן וגם כאשר מדובר בהובלות פרויקטים גדולות ומשמעותיות. כלל הציוד אותה מובילה חברת "מובילים בישראל" מבוטח באופן מלא, כלומר בכל מקרה של נזק לציוד הלקוח מקבל פיצוי מלא לציוד שניזוק. הובלות פרויקטים בעזרת חברת "מובילים בישראל" יכולה להבטיח לכם הובלה בראש שקט וללא דאגות. 

 
להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!
לייבסיטי - בניית אתרים