הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> חברת הובלות >> הובלות מפעלים ומחסנים

הובלות מפעלים ומחסנים עם מקצוענים

המפעל שלכם אמור לעבור לכתובת חדשה? אנו מציעים לכם שירותי הובלות מפעלים ומחסנים לפי הצורך.
חברות הובלה רבות מתעסקות בעיקר בהעברת בתים או דירות מגורים, ואין להם את הידע או את הניסיון הנדרש בהובלות של מפעלים. אנחנו בחברת "מובילים בישראל" עוסקים במתן פתרונות בתחום ההובלות לבעלי עסקים ולאנשים פרטיים, ויש לנו ניסיון רב וותק בכל סוגי ההובלות, גם כאלו שאינן נחשבות לסטנדרטיות. לכן, כשמדובר בהובלת מפעלים, אנחנו הכתובת שכם.
הובלות מפעלים ומחסנים

מה חשוב לדעת על הובלת מפעלים?

הובלת מפעל אינה הובלה פשוטה. לרוב מדובר בשטח גדול המכיל ציוד רב, ולכן יש צורך בצוות גדול ומקצועי, היודע לעבוד במהירות וביעילות. בנוסף, חשוב לדעת איזה ציוד נמצא והיכן, כדי להתארגן מראש להעמסת הציוד ואחסונו במשאית ההובלות. לעתים, יהיה צורך בפתרונות מיוחדים כמו מנוף, מעלית או עגלות משא חזקות וחשוב לקחת זאת בחשבון ולעדכן מראש את חברת ההובלות בכל מקרה של בעיה בנגישות לחלק מהציוד, מעברים צרים או בעיות אחרות. ב"מובילים בישראל" אנו מקפידים להקשיב ללקוח ולהבין מהם הצרכים שלו, ובהתאם לכך לבצע את העבודה.

הובלת ציוד רגיש ויקר במפעלים

כמו כן, במפעלים רבים יש גם ציוד רגיש. בין אם מדובר בחומרי גלם יקרים או בציוד אלקטרוני עדין וריהוט מסיבי. לכל אלו צריך להתייחס בזהירות רבה ובעדינות, לדעת כיצד לעטוף ואיך להעמיס על רכב ההובלות, כדי שלא ייגרם נזק. 
הנקודה האחרונה שיש לקחת בחשבון, היא שלעתים הכתובת החדשה עדיין אינה מוכנה לקליטה של כל הציוד, ובמקרים כאלו יש צורך בשרותי אחסנה. אצלנו ב"מובילים בישראל" תוכלו להזמין לא רק שירותי הובלה מקצועיים, אלא גם לשכור מחסנים לטווח קצר או ארוך, לפי הצורך, ושם תוכלו לפרוק את כל תכולת המפעל כפתרון ביניים. המחסנים שלנו ממוקמים באזור המרכז ומאפשרים לכם גישה זמינה ונוחה לציוד בכל עת, באמצעות מפתח פרטי שיימסר לכם באופן אישי. כל הציוד נשמר ומוגן היטב מפני פריצות ומפני נזקי החום והגשמים. 
כדי לא לעכב את העבודה ולאפשר חזרה מהירה לשגרה, הובלת מפעלים צריכה להיות יעילה, מקצועית וזריזה. פנו אלינו ונתאים לכם חבילת הובלה ואחסנה בדיוק כמו שאתם צריכים.
 

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!
 
לייבסיטי - בניית אתרים