הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות דירות בחולון >> הובלות מנוף בחולון

הובלות מנוף בחולון

מתלבטים אם לשלם תוספת עבור הובלה עם מנוף בחולון? כדאי שתשמעו קודם על היתרונות שיש בהובלה כזו
באירופה זה כבר מזמן מקובל, אך גם בישראל הפכו ההובלות עם מנוף למבוקשות יותר ויותר, ולא רק בבניינים ישנים ללא מעלית. אמנם שירות הובלות עם מנוף עולה יותר מהובלה רגילה, אך היתרונות הרבים שיש בהובלה כזו שווים בדרך כלל את ההפרש במחירים.

מהם היתרונות בהובלות מנוף בחולון?

הובלות מנוף בחולון
היתרון הראשון והחשוב מכולם, הוא שבאמצעות מנוף אפשר להעביר את החפצים והריהוט שלכם מתוך הבית למשאית ההובלות, ללא שריטות או נזקים, שיכולים להיגרם מהורדה במעלית או במדרגות. לא רק קיומו של המנוף מבטיחים את שלמות הציוד שלכם, אלא גם העובדה שכשאין מגבלות של רוחב מעלית או של פתח הדלת, אפשר לעטוף את כל הריהוט והציוד היטב בכמה שכבות ולהוריד אותו כשהוא מרופד ומוגן.
יתרון נוסף הוא שבאמצעות הובלות דירות מנוף אפשר להרים חפצים גדולים וכבדים מאד, כמו מקרר, ספה פינתית או פסנתר. המנוף מגיע עד לקומה הרצויה, שם אחד מאנשי הצוות מעמיס עליו את הריהוט דרך המרפסת או אחד החלונות הגדולים בבית, ולאחר מכן המנוף מוריד את הכל ישירות לתוך משאית ההובלות. משם, הסבלים של החברה כבר ידעו איך לסדר בתוך המשאית ולקבע כך שלא יהיו תזוזות או נפילות במהלך הנסיעה. עוד יתרון שכדאי לציין זה שהובלות דירות במנוף חוסכות גם אי נעימות מול השכנים, שכן לא נגרם נזק למעלית או לכלוך רב.
אולי כדאי לדעת גם שהובלה עם מנוף מקצרת בצורה משמעותית את זמן ההובלה, ולכן היא יכולה להיות הפתרון המתאים ביותר במקרים של הובלות דחופות או הובלות קטנות, כשאין לכם אפשרות לקחת יום חופש מלא מהעבודה או שמחכה לכם עוד נסיעה ארוכה עד לבית החדש.
השימוש במנוף מקל על הסבלים מבחינת סחיבת חפצים כבדים ומונע מהם כאבי גב ותשישות. עבורכם מדובר ביתרון נוסף, שכן כך אתם נהנים משני העולמות. קודם כל מנוף מקצועי ששומר על החפצים שלכם ומקצר את זמן ההעמסה של החפצים על המשאית, ובנוסף צוות אנרגטי ומלא מוטיבציה, שאורז הכל, מסדר בתוך המשאית ופורק בכתובת החדשה.
אם נסכם, להובלות עם מנוף יש יתרונות רבים וחשובים, ובדרך זו אפשר לבצע את ההובלה בצורה מהירה, יעילה ובטוחה.

לפרטים נוספים 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!

 
לייבסיטי - בניית אתרים