הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> חברת הובלות >> הובלות מיוחדות

הובלות מיוחדות עם חברת הובלות מנוסה

שירותי הובלה אינם משמשים רק להעברת דירות, אלא גם למטרות רבות אחרות, פחות סטנדרטיות
במקרים רבים אנשים נדרשים להעביר ממקום למקום ציוד מיוחד, שקשה או בלתי אפשרי להעביר ברכב פרטי. לפעמים מדובר ברהיט כבד שלא ניתן לפירוק והוא אינו נכנס לתוך מכונית משפחתית רגילה, או שמדובר בציוד רב ובעל ערך כמו תכולה של בית עסק או כלי נגינה עדינים. יש חברות הובלה המציעות פתרונות מיוחדים למקרים כאלו וכדאי להיעזר בשירותיה של חברה כזו.

פתרונות בתחום ההובלות

הובלות מיוחדות
כאשר מתעורר הצורך להעביר ציוד מיוחד, כדאי לברר לגבי חברות הובלה המבצעות הובלות מיוחדות. חברות המציעות שירות מסוג זה יחזיקו צי רכבים בגדלים שונים וצוות סבלים מיומן, היודע כיצד להתנהל עם הובלות מיוחדות.

מה נחשב להובלות מיוחדות? 

הובלות של דירות גדולות במיוחד – לפעמים מדובר בבתים פרטיים עם מספר רב של רהיטים ומוצרי חשמל וצריך לדאוג למשאית הובלה בגודל מתאים, שתכיל את הכל ואפילו לרכב נוסף, במידת הצורך. במקרים כאלו כדאי לוודא שחברת ההובלה שולחת צוות גדול מהרגיל, כדי שהעבודה תתבצע בצורה מהירה ומקצועית.
• הובלת מוצרי חשמל – לפעמים יש צורך בהובלה רק של מכשיר חשמלי ממקום אחד למקום אחר, כמו מקרר או מכונת כביסה. בהובלות כאלו צריך להתנהל בעדינות רבה כדי לא לגרום נזק למכשיר החשמל ולהוביל אותו בצורה מאובטחת שלא יספוג מכות או ייפול במהלך הנסיעה.
• הובלת כלי נגינה – במקרים של הובלת פסנתר או מערכת תופים וכל כלי נגינה גדול אחר, אי אפשר להוריד אותו במעלית רגילה ולהכניס אותו לרכב סטנדרטי. יש צורך בציוד מקצועי כמו מנוף או מעלית חיצונית ובעבודה זהירה במיוחד.
• מיקום בעייתי – יש מקומות בהם ההובלה יכולה להיות בעייתית בגלל המיקום. למשל בבנייני דירות ללא מעלית, או בדירות עם פתח צר. במקרים כאלו יהיה צורך לפעמים להוציא את הציוד מחלון גדול בסלון או מרפסת ולא דרך הדלת. 
• משרדים ובתי עסק – כאשר עסק עובר למקום חדש או כאשר פותחים חנות חדשה, יש צורך בהובלת המשרד והציוד ולפעמים אף במכולה שלמה. במקרים מסוימים, יהיה צורך גם בשירותי אריזה של המשרד.
יש כמובן מקרים נוספים, אך הדבר החשוב הוא לפנות לחברת הובלות מקצועית כמו חברת מובילים בישראל שמבצעים הובלות כבר מעל 20 שנה היודעת להתמודד עם מקרים מיוחדים ולספק פתרונות יצירתיים ויעילים להובלה בטוחה.
במקרים של הובלות מיוחדות, חשוב יותר מתמיד לשכור את שירותיה של חברת הובלות מיומנת ובעלת המלצות בתחום זה. כך תדעו שאתם בידיים טובות.

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!
 
לייבסיטי - בניית אתרים