הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות מאיקאה

הובלות מאיקאה

לכל אחד יש את הדעה שלו על המוצרים של איקאה, אבל אין ספק שהחברה הזאת היא אחת הפופולאריות ביותר ישראל. לא בדקתי את הנתונים הרשמיים, אבל נראה לי שהמכירות של החברה הזאת בישראל אפילו גדולות יותר מאשר המכירות בשבדיה. כמעט לכל אחד יש משהו מאיקאה, ארון, שולחן, כסא, מנורה, כרית, שמיכה או מאוורר. כל פעם שהולכים לאיקאה יוצאים אם אינספור דברים, ולא תמיד יש איך לסחוב אותם. לפעמים גם באים עם רכב קטן, ובסופו של דבר מחליטים לקנות ספה או משהו גדול אחר, ולהכניס את זה לרכב הפרטי זה בלתי אפשרי.הובלות מאיקאהבדיוק בשביל המצבים האלה (וכמובן גם בשביל הזמנות גדולות יותר כמו מטבח שלם למשל), צריך לחשוב גם על שירותי הובלות מאיקאה.

חברת הובלות פרטית שמבצעת גם הובלות מאיקאה

בחיפוש קצר באינטרנט מתוארים שירותי ההובלות של איקאה עצמה, אבל בקלות אפשר לראות כל מיני הגבלות שם. למשל, ההובלות עד קומה ג' בלבד, יש תוספת של כך וכך.... המון אותיות קטנות. יש מצבים בהם כדאי להזמין שירותי הובלות מיוחדות, ולא להיעזר דווקא בשירותי ההובלות של איקאה. אחת החברות המציאות שירותי הובלה מאיקאה באופן מסודר, מאורגן ומתואם היא חברת "מובילים לישראל" שהינה אחת החברות המובילות בתחום ההובלות בישראל, בעלת למעלה מ-20 שנות ניסיון. חברת מובילים בישראל מתמחה בהובלות מאיקאה של כל סוגי הרהיטים והציוד, ויכולה להבטיח לכם את ההובלה האיכותית והטובה ביותר. חברת מובילים לישראל מספקת גם ביטוח מלא לכל הובלה, וזה כולל כמובן גם את כל סוגי ההובלות מאיקאה.

איסוף מאיקאה והגעה לביתכם

ניתן לתאם עם נציגי החברה את האיסוף מאיקאה בזמן המתאים לכם, ואפילו לא חייבים להיות נוכחים במקום. החברה עובדת בתיאום עם איקאה וכל מוצר מאורגן ומסודר באופן המתאים ביותר להובלה. 20 שנות הניסיון של חברת "מובילים בישראל" כוללת ניסיון רב בכל סוגי ההובלות, וניסיון בהתמודדות עם כל סוגי התקלות האפשריות. לכן, חברת מובילים בישראל היא הפתרון הטוב ביותר להובלות מאיקאה, כאשר לא קיימת האפשרות לבצע את ההובלה באופן פרטי. חברת מובילים לישראל היא החברה המתאימה ביותר לכך. 

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!
לייבסיטי - בניית אתרים