הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> הובלות דירות >> הובלת דירה

הובלת דירה עם חברה מקצועית ובמחיר הטוב ביותר!

הובלת דירה יכולה להיות לעיתים עסק יקר מאוד, הוצאה נוספת שמתווספת למעבר הדירה ולכניסה לבית חדש. בטרם שיחת הטלפון עם המוביל, יש לדעת כי קיימים מספר סוגי הובלות של דירה, ישנה הובלה קטנה, ישנה הובלה גדולה וישנה הובלה מורכבת. סוגי הובלות הדירה משתנים על פי פרמטרים של מיקום הדירה החדשה והדירה הישנה ועל פי הציוד שאותו יש להעביר. הובלת דירה מאזור המרכז לאזורים רחוקים יותר בארץ, תהייה יקרה יותר מאשר הובלת דירה מאזור המרכז לאזור אחר במרכז העיר, קרוב יותר. הובלת דירה בין שתי דירות קרובות, תהייה הובלה זולה יותר, מאשר הובלת דירה למרחקים.הובלת דירהמכאן, שעוד בטרם השיחה הטלפונית עם מוביל הדירות יש צורך להכין שיעורי בית ולבחון מה הם בדיוק הצרכים שלנו בהובלת הדירה. בזמן הצעת המחיר חברת מובילים בישראל ירצו לדעת אם אנו נזקקים להובלה קטנה, האם יש לנו ריהוט מיוחד שמצריך כלים מיוחדים לשם העברתו, מה מרחק ההובלה, מה היקף הציוד אותו נדרש להוביל ועוד כהנא וכהנא פרטים על ההובלה הנדרשת.

איך מתארגנים לקראת מועד הובלת הדירה שנקבע?

החלק החשוב ביותר בהתארגנות, זו הבחירה בחברת ההובלות. חברת הובלות רצינית ואמינה תעשה את כל ההבדל במעבר הדירה. היא תדע להנחות אתכם כיצד להתארגן לקראת ההובלה של הדירה, תענה לכם באדיבות ובנחת על כל השאלות וביום הובלת הדירה עצמו תשלח אליכם צוות סבלים מקצועי ונינוח, וזה יעזור גם לכם להישאר רגועים. אחרי שמצאתם חברה המציעה שירותי הובלת דירה, מומלץ לתאם מולה את מועד ההובלה לשעה מוקדמת בבוקר, כאשר אתם הלקוחות הראשונים שלהם באותו יום. בנוסף, וודאו שיש לחברה פוליסת ביטוח בתוקף. ביטוח על ההובלה של הדירה יתרום רבות להורדת רמת הלחץ והדאגות.
אל תשכחו לציין פרטים חשובים שיש להם השלכה על עבודת המובילים ולעדכן אותם אם יש שינויים, כמו קומה גבוהה ללא מעלית או גרם מדרגות צר. אמנם חברה מקצועית תשלח אליכם הביתה נציג מטעמה שיוכל בין היתר להתרשם מבעיות אפשריות ולעדכן את החברה, אך לעתים יש הפתעות לא צפויות, כמו השבתה של המעלית יום לפני תאריך ההובלה ואם זה קורה, חשוב ליצור קשר עם החברה ולעדכן אותה כדי שתוכל להיערך אחרת.
מה עוד תוכלו לעשות? מארגנים ערב קודם את הדירה, כך שיהיה אפשר להיכנס בקלות ולעבור בין החדרים. אוספים צעצועים מפוזרים, שוטפים כלים אחרונים, מזיזים ארגזים העומדים באמצע החדר ומצמידים אותם לקירות הבית. אם יש ילדים קטנים, כדאי להיעזר במשפחה או בבייביסיטר, כדי שהם לא יפריעו להעמסת הציוד ובעיקר כדי לשמור על ביטחונם. 
בזמן שאתם אוספים ומארגנים את הדברים האחרונים, אל תשכחו להשאיר בחוץ שתיה קרה וכוסות, גם עבורכם וגם כדי להציע למובילים. הוצאת הציוד מהדירה והעמסתו על רכב ההובלות מצריכה הרבה אנרגיות ואין כמו כוס מים צוננים או שתיה מתוקה כדי להמריץ את הדם ולעורר. זאת גם דרך קטנה להראות להם שאתם מעריכים את העבודה הרצינית שהם עושים. כוס מים קרים זו גם אתנחתא בשבילכם, לעצור ולהסדיר נשימה, להכניס דברים לפרופורציות ולהמשיך להיות רגועים.

מחיר ההובלה בחברת מובילים בישראל

רק לאחר שמוביל הדירות יידע את כל פרטי ההובלה הוא יוכל לקבוע מחיר להובלת הדירה. לעיתים אנו כלקוחות מחפשים הובלה זולה ובשל כך, מעלימים מידע חשוב ממוביל הדירה. לדוגמא, אני כלקוח מעוניין בהובלה זולה ולכן לשאלתו של מוביל הדירות האם יש מעלית בבניין אענה בחיוב, אך לא אציין כי ייתכן והמעלית אינה עובדת וקיים סיכוי שהיא לא תעבוד גם ביום הובלת הדירה.הובלת מקרר לדוגמא, היא הובלה הקיימת כמעט בכל מעבר דירה, עם זאת ישנם מקררים שגודלם אינו סטנדרטי ומצריכים לעיתים שלושה מובילים או כלים מיוחדים לשם העברתם. במידה ויש ברשותכם צורך בהובלת מקרר בגדלים שאינם סטנדרטים, יש לציין זאת בשיחה המקדימה עם מוביל הדירות ולהכין אותו להובלת המקרר לשם הערכות מלאה ונכונה.
כמו בכל תחום אחר, גם בהובלת דירות יהיו חברות הובלה שיהיו יקרים יותר או זולים יותר מאחרים. אם אנו מעוניינים בהובלה זולה ועם זאת הובלת דירה איכותית, רצוי וכדאי לעשות סקר שוק, כאשר המידע הנמסר למובילי הדירות הוא מידע מלא. רק כך ניתן יהה להשיג הובלה זולה ואיכותית ולהמנע מאי נעימויות ביום מעבר הדירה.
      
    

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!

לייבסיטי - בניית אתרים