הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות דירות בבצרה

הובלות דירות בבצרה עם חברה מקומית

"בצרה", הינה עיר במדינת עירק. מדוע נקרא מושב בתוך תחומי המועצה "חוף השרון" בשם "בצרה"? משום, שהמושב נוסד עבור חיילים יהודיים ששירתו בצבא הבריטי, והשתחררו. אותם חיילים, נלחמו בבצרה שבעירק, במסגרת שירותם בצבא הבריטי. המושב בצרה, מורכב מבתים פרטיים, שרובם הם 2 קומות, או 3. 

איך אורזים בית של קומות?

הובלות דירות בבצרה
כאשר אתם רוצים לעבור דירה, ומזמינים הובלות דירות בבצרה? איך בכלל, מתחילים לארוז תכולת בית פרטי של קומות? יש להתחיל את האריזה בזמן מספיק לפני המעבר. לפעמים, מומלץ להתחיל באריזה חודש לפני המעבר. כדאי כל יום לארוז ארון, כמה מגירות, שידה. לא כדאי להעמיס את כל האריזה על יום אחד. כדאי לשתף את כל בני הבית במלאכת האריזה.

ניתן לשלב בין אריזה ידנית של בני המשפחה, לבין אריזה ע"י החברה:

אפשר בהחלט לשלב בין אריזה ידנית, המתבצעת על ידי בני המשפחה, לבין אריזה הדירה המתבצעת על ידי צוות החברה. יש ארונות שבני המשפחה יכולים לארוז בקלות: ספרים, בגדים, צעצועים, נעליים, וכו'. לעומת זאת, יש ציוד יקר ועדין, אותו עדיף לפעמים לארוז בצורה מיוחדת. למשל: ארון המכיל כלי זכוכית. לכן, אפשר שבני הבית יארזו את רוב הארונות, וצוות החברה יארוז ארונות עם ציוד יקר ועדין.

כיצד צוות חברת ההובלה אורז ציוד יקר ועדין?

כיצד צוות החברת הובלה אורז ציוד יקר ועדין? ישנן כמה טכניקות לכך. הטכניקה הישנה, היא אריזה באמצעות עיתונים. בדרך כלל, באמצעות עיתונים, אורזים כוסות זכוכית, וצלחות מזכוכית או קרמיקה. טכניקה אחרת, היא אריזה באמצעות רצועה עם בועות ניילון. בדרך כלל, מומלץ לארוז ציוד אלקטרוני כמו: מחשבים,  כלי חשמל, וציוד היקפי למחשב ברצועה עם בועות ניילון. 

הורדת תכולת דירה באמצעות מנוף:

במושב בצרה יהיו וילות יוקרתיות. לפעמים, גם וילות של 3 קומות. ליד הבתים יש חניה מרווחת. לכן, כדאי לשקול לבצע הובלות בתים בבצרה, גם באמצעות מנוף. הורדת תכולת הדירה באמצעות מנוף, יכולה לקצר באופן משמעותי ביותר את משך זמן ההובלה. לעיתים, אף בחצי מזמן הובלת דירה ללא מנוף. 

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!
לייבסיטי - בניית אתרים