הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> חברת הובלות >> הובלות גדולות

הובלות גדולות עם חברה מנוסה

כשמדובר בהובלה גדולה, אפשר לשכור חברת הובלות להובלה בלבד, ואפשר לעשות זאת גם אחרת. 
כשצריך לעבור דירה או להעביר תכולה של משרד לכתובת חדשה, אחד הדברים הראשונים שצריך לעשות זה לקבוע תאריך ושעה עם חברת הובלות. חברת ההובלות תגיע במועד שנקבע, תעמיס את כל הציוד על המשאית ותיסע ליעד החדש. כל מה שקשור לאריזת הציוד, פירוק רהיטים והרכבתם בכתובת החדשה כבר תלוי בכם. רגע, זה לא חייב להיות כך.

"מובילים בישראל" מובילים קצת אחרת

הובלות גדולות
אם אתם מחפשים רק שירותי הובלה, נוכל לסייע לכם באמצעות משאית הובלות גדולה וצוות מיומן ומקצועי שיודע איך להתנהל בהובלות מסוג זה. אולם, במקרים מסוימים אין מספיק זמן לארוז או שאין רצון לשהות במחיצת ארגזים פזורים בכל רחבי הבית, במשך ימים רבים. לשם כך, אנו מציעים לכם שירות מעטפת כולל, כי אצל חברת מובילים בישראל הובלות גדולות לא חייבות להסתכם בשירותי הובלה בלבד.
במידה ותרצו, נוכל לשלוח אליכם צוות שיארוז היטב את כל תכולת הבית. הצוות יגיע עם גלילי ניילון, דבקים ואריזות בגדלים שונים, ויבצע את האריזה במהירות וביעילות. באופן זה אתם חוסכים לעצמכם גם זמן וגם כאב ראש. לאחר מכן, נעמיס את כל התכולה על משאית ההובלות וניסע ליעד החדש. רגע ומה לגבי פירוק והרכבה של רהיטים? אין בעיה, גם בזה אנחנו יכולים לסייע. אם יש לכם ארונות, ספריות או כל רהיט אחר המצריך פירוק של נגר מקצועי, נוכל לצרף איש מקצוע לצוות ההובלה, והוא ידאג לפרק ולהרכיב את הרהיט, כדי שיהיה מוכן לשימוש כבר בתום המעבר.

הובלות גדולות גם במקרים מורכבים

גרים בקומה גבוהה ללא מעלית? גרם המדרגות בבניין צר מדי ואינו מתאים להורדת רהיטים רחבים וכבדים? אל דאגה, אנחנו ערוכים גם למצבים כאלו, רק חשוב לעדכן אותו מראש כדי שנגיע מוכנים עם כל הציוד הנדרש. באמצעות עגלות משא ומנוף, נוכל להוציא את הציוד דרך המרפסת או אחד החלונות, ולהעמיס אותו בבטחה על משאית ההובלות.
צריכים שירותי הובלות גדולות ומחפשים חברה שתיתן לכם מענה מקיף ומקצועי? פנו אלינו ונשמח לספק לכם את השירות.


להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!
 
לייבסיטי - בניית אתרים