הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> חברת הובלות >> הובלה ואחסנה בתל אביב

הובלה ואחסנה בתל אביב

כאשר אנו נמצאים בתהליך של מעבר לדירה חדשה, מתעורר לעיתים הצורך לאחסן את תכולת הדירה במחסן כלשהו עד שיהיה ניתן לשחררה משם אל הדירה החדשה. ישנם מקרים בהם אנשים עוברים מדירתם הישנה אך הדירה החדשה שרכשו עדיין אינה מכונה לכניסה מסיבות
 שנות, לא תמיד אפשר לאחסן את החפצים אצל ההורים או אצל מכרים וחברים ולכן יש להיעזר בשירותי הובלה ואחסנה בתל אביב. חברות רבות מציעות שירותים אלו לציבור הרחב אך חשוב אמדו לבדוק האם הן עומדות בקריטריונים נדרשים בתחום ולא תובעות תשלום גבוה ללא תמורה מספקת.
הובלה ואחסנה בתל אביב

לפניכם מספר קריטריונים לבדיקת חברת הובלה ואחסנה:

בדקו שהחברה מוכרת לרשויות המס, מוצאיה חשבוניות מס כחוק ואינה מנסה לעגל פינות ולעשות קומבינות למיניהן. חשבונית המס מלבד היותה מסמך המעיד כי העסק תקני ומוכר, מהווה גם מעין מסמך אחריות המעיד שאחסנתם את תכולת דירתכם בחברה זו או אחרת במקרה שתיווצר בעיה או תקלה כלשהי במהלך האחסנה.

בדקו את המחסנים

אתם הולכים להפקיד תכולה וציוד יקרים מאוד במחסנים , לכן, חשוב מאוד לבדוק את גודל המחסנים, לוודא שהציוד שלכם יאוחסן במחסן נפרד כך שלא ייווצר בלבול בין חפצים שלכם לחפצים של אנשים נוספים שמאחסנים את התכולה שלהם באותו מתחם.ביטוח- בקשו ביטוח על הציוד שלכם כדי למנוע עגמת נפש במקרה של גניבה או נזק לציוד.
אחסון רהיטים- במקרה שאתם מאחסנים ריהוט , רצוי לפרק את הארונות ואת כל הניתן לפרוק כדי לחסוך במקום וממילא לחסוך בעלויות. העלות נקבעת על פי הקוב של תכולת הדירה, לכן, ככל שתצטמצמו בשטח קטן יותר גם המחיר שתשלמו יהיה נמוך יותר.

אחסון משרדים 

באחסון תכולת משרד חשוב אף יותר להקפיד על בחירת החברה. ציוד משרדי יכול להגיע לשווי עצום הן מבחינה כספית והן מבחינת הערך המקצועי. לדוגמא, משרד שמחזיק בתיקים של לקוחות בהם יש מידע רגיש וסודי חייב משנה אבטחה וזהירות של חברת האחסנה כדי למנוע גניבה או נזק לציוד היקר.חברת מובילים בישראל היא חברת הובלה ואחסנה עם ניסיון רב שנים של כ-20 שנות פעילות המבצעת הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות כלליות בכל הגדלים, שירותי אחסנה ושרותי מנוף.

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!

לייבסיטי - בניית אתרים