הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> מדריך הובלת דירה >> אריזת תכולת דירה נכונה
 

אריזת תכולת דירה נכונה - המפתח למעבר רגוע!

במעבר דירה, אריזה נכונה מקלה וחוסכת בלגאן. חברתנו, מובילים בישראל, מעניקה טיפים מקצועיים לאריזת תכולת דירה נכונה.
אחד מההתעסקויות המתישות הכרוכות במעבר דירה היא האריזה. על מנת להפוך את התהליך ליעיל ולחסוך בזמן ומאמץ, אנו, מובילים בישראל, ממליצים לבצע אריזת תכולת דירה נכונה.

השלב הראשון מתחיל במיון. זאת ההזדמנות להפטר מחפצים בלתי שימושיים ונשכחים שלא השתמשנו בהם כבר זמן רב ושמרנו למקרה ש... ובכן, זה הזמן המתאים למסור או לזרוק, 
ולהגיע לדירה החדשה עם חפצים אהובים ושימושיים בלבד.השקעה מקדימה באריזת תכולת דירה נכונה תקל על הפריקה.

סימון הארגזים

אריזת תכולת דירה
טיפ מוצלח נוסף לאריזת תכולת דירה נכונה היא סימון הארגזים על פי חדרים. כל חדר בדירה החדשה מקבל צבע שונה. את כל הארגזים בעלי התכולה המיועדים לאותו החדר מסמנים באמצעות מדבקות עגולות ופשוטות של הצבע המתאים. כך לדוגמה, ארגזי הצלחות והכוסות, המיקסר ומעבד המזון- כולם יסומנו במדבקה כחולה ועגולה מכל צדדי הארגז, כשהצבע הכחול מסמן את המטבח.

באיזה גודל של ארגזים לארוז?

כדאי לשים לב לצורת האריזה, כך שהתכולה נשמרת. למובילים בישראל ותק של 20 שנה! מתוך ניסיוננו הרב חברת מובילים בישראל ממליצים על אריזת הספרים בארגזים קטנים. כלים שבירים כדאי לעטוף ולהפריד זה מזה בעזרת נייר פצפוצים או נייר עיתון- וכמובן לציין על הארגז "שביר" בצורה בולטת.השקעה מקדימה באריזת תכולת דירה נכונה תקל על הפריקה. כדאי לארוז את הבגדים בצורה מסודרת ומקופלת לפי מדפים. בפריקה פשוט מעבירים אותם בערימות מסודרות היישר לארון. את הארגז יש למלא על פי הגיון מסוים, כמו: ארגז שמכיל את הקישוטים שעומדים על המדף בסלון, או ארגז שמכיל את כל כלי העבודה, הברגים, הדיבלים וכך הלאה. אין דבר מייאש יותר מלעמוד מול ארגז שתכולתו היא גיבוב חפצים מכל הבא ליד בלי קשר ביניהם.
אצלנו, במובילים בישראל, מבצעים הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות כלליות בכל הגדלים, שירותי אחסנה ושירותי מנוף. קיים ביטוח מלא, אנו קיימים 20 שנה משנת 1996. אנו מאחלים לכם מעבר מוצלח וקל.
נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע את המעבר לשביעות רצונכם- פנו אלינו!


 
להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!
 
לייבסיטי - בניית אתרים