הובלות מובילים בישראל ראשי

אייקון מובילים בישראל


הובלות דירות

 


הובלות

הובלות דירות, הובלות משרדים והובלות קטנות לכל חלקי הארץ
במחירים הטובים בארץ! 052-8449344
דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות סטודנטים

הובלות סטודנטים

כאשר אתם צריכים להעביר רק חדר אחד, פסנתר, מקרר, ארון או רק מספר דברים אתם מן הסתם לא צריכים הובלה רגילה (או בשמה האחר הובלה גדולה) אלה הובלת סטודנטים (הובלה קטנה), חברת מובילים בישראל אשר מספקת שירות של הובלות קטנות תוכל לתת לכם הסטודנטים את המענה לבקשתכם.

יתרונות שכירת שירותי הובלות

בין היתרונות של שכירת שירותיה של חברת מובילים בישראל לביצוע הובלת סטודנטים הוא החיסכון בזמן, הביטוח לחפצים והחיסכון בבריאות, אנשים רבים אשר מחליטים להעביר בעצמם עושים את זה בשביל לחסוך בכסף אך רבים מהם מגלים כי לא יכולים לעשות את זה לבדם, נתקעים באמצע המעבר, גורמים נזק לחפץ ולבניין ויוצאים מופסדים. בעזרת חברת מובילים בישראל אשר תבצע לכם הובלת סטודנטים, אתם מקבלים ביטוח על אותו חפץ, מובילים מנוסים שיביאו את החפץ למעוז חפצכם בזמן שיא, בביטחון ובמקצועיות. בנוסף, תוכלו להשוות ולראות כי מחירה של הובלה קטנה אינו גדול בהרבה מאשר אם תעשו זאת בעצמכם תוך התחשבות בזמן שאתם צריכים להוציא, הוצאות הדלק ושאר הדברים הנלווים להובלה.

מסירת פרטים לביצוע הובלה מושלמת

כאשר אתם שוכרים את שירותנו לביצוע הובלה קטנה יש למסור  את כל המידע על הפריטים שאתם צריכים להוביל ובין היתר, גודל החפץ, האם יש פריטים שבירים, האם הוא דורש פירוק או שניתן להובילו ללא פירוק. לסיכום זכרו כי הובלה קטנה יכולה לחסוך לכם הרבה כסף זמן ודאגות. 

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!

לייבסיטי - בניית אתרים