מובילים בישראל - הובלת דירה
 


דף הבית >> הובלות קטנות >> הובלות קטנות באשדוד

הובלות קטנות באשדוד

אנו בחברת מובילים בישראל  עובדים כבר כ-20 שנה באשדוד והסביבה ומבצעים את כל סוגי ההובלות, באשדוד ישנם מספר רחובות, ראשיים שקשה להחנות שם משאיות או כל רכב אחר, כגון: רחוב בני ברית,רוגוזין, שדרות מנחם בגין ועוד...
 כאשר יש הובלה ברחוב שקשה להעמיד שם את המשאית  או כל רכב הובלה מבלי להפריע לתנועה, אנו ננסה לתאם בשעות פחות עמוסות כדי לא להפריע לתנועה וללא עימותים מיותרים עם רשויות החוק, וכשר מדובר בהובלה קטנה נשלח רכב קטן ככל האפשר לביצוע ההובלה.
באשדוד ישנם מספר בניינים, הנקראים בנייני רכבת
הובלות קטנות באשדוד שיש מספר כניסות לבניין אחד, ובחלק מהמקרים יש מרחק העולה על 15 מטר מהחניה לכניסת הבניין, כדאי לציין זאת בהצעת המחיר כדי שנגיע עם צוות מתאים, במקרים מסוימים עם יותר עובדים, ולבדוק האם יש תוספת במחיר ההובלה.

כל סוגי ההובלות באשדוד

אנו בחברת בחברת מובילים בישראל  מספקים שירותי הובלה בכל הגדלים לכל חלקי הארץ, כל הובלה אפילו הובלה קטנה במחיר הנמוך ביותר, זוכה להתייחסות במלוא כובד הראש ובצורה מקצועית.
הובלות קטנות:

אנו בחברת מובילים בישראל נגיע בזמן הובלות קטנות באשדוד בדר"כ עם רכב קטן ושני סבלים מקצועיים, הובלות קטנות הן הובלות זולות יותר, מה שקובע את מחיר ההובלה הוא המרחק ביו היעדים, מאיזה קומה מעמיסים לאיזה קומה פורקים, מספר הפריטים להעברה וסוגם.

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!

Go Back  Print  Send Page
 
 
לקבלת הצעת מחיר חייגו 
1-700-7000-80
052-8449344


כאשר 82% מן הלקוחות שלנו מגיעים מהמלצות, 
זה סימן שאנחנו טובים!

הובלות דירות המלצות
 
    
צור קשר להצעת מחיר   
הובלת דירה צור קשר     
לייבסיטי - בניית אתרים