מובילים בישראל - הובלת דירה
 


דף הבית >> הובלות דירות >> הובלות דירות עם מנוף

הובלות דירות עם מנוף

הובלות עם מנוף היא עניין מורכב מאוד. בדרך כלל יעדיפו כמובן המובילים להעביר את הריהוט באופן הסטנדרטי באמצעות מעלית במקרה הטוב, או דרך חדר המדרגות במקרה הרע. אלא
 שלעתים בשל גודל הרהיט לא נותרת ברירה ויש צורך להעזר במנוף. במצבים שכאלו תרצו כמובן שהמוביל שהמטפל ברכושכם היקר יהיה כזה המכיר את עבודתו היטב ויודע כיצד להמנע מטעויות. בהובלה מסוג זה יש להסתמך על מקצוענים בלבד. הצעת מחיר זולה מאד צריכה להדליק נורה אדומה. כנראה שמדובר בחברה חדשה, שמנסה לשבור את השוק, ואין לה ניסיון רב בהובלות דירות עם מנוף.  בדיוק מסיבה זו כדאי לפנות לחברת "מובילים בישראל" שלהם עשרים שנות ניסיון בתחום.
הובלות דירות עם מנוף

מה לבדוק לפני ביצוע הובלה?

לפני מעבר הדירה כדאי לבדוק היטב באילו שירותים יהיה צורך, ואם נראה כי אין אפשרות להעביר את הריהוט באופן אחר, כדאי לפנות לחברת "מובילים בישראל" ולבקש הצעת מחיר מאחת החברות הבודדות שלהן עשרים שנות ניסיון בתחום. אף על פי שמדובר בשירות ייחודי תופתעו לגלות כי אין זה שירות יקר כלל וכלל, ולעתים הוא אפילו מקל על מעבר הדירה ועל המובילים.
 

מה היתרונות השימוש בצירוף מנוף בזמן ההובלה?

 הובלה עם מנוף מאפשר בעת הצורך הובלה קלה ומהירה שאינה פוגעת בבריאותם של המובילים ומאפשרת כמובן להעביר ריהוט בבטחה ובזהירות. חברת "מובילים בישראל" שהיא בעלת עשרים שנות ניסיון בתחום, מחזיקה ברישיון מיוחד להפעלת המנוף ודואגת כמובן לתחזוקה השוטפת שלו ולהכשרת צוות מקצועי ואמין. המנוף יכול לשמש לצורך הובלה בגבהים שונים גם במקרים שבהם המעלית בבניין אינה עובדת או במקרים שבהם חדר המדרגות אינו מאפשר מעבר. מסיבה זו לפני מעבר הדירה כדאי תמיד לבצע את כל המדידות הדרושות ולוודא כי הריהוט היקר שלכם לא ייפגע בדרך. לכל אחד מאתנו יש חפצים יקרי ערך, חלקם שרדו במשפחתנו במשך שנים ועברו מדור לדור. כולנו משקיעים באופן זה או אחר בביתנו ובריהוט שלנו מתוך מטרה ליצור לעצמנו מקום נעים לגור בו. ועל כן כדאי דווקא בהובלת דירה לבחור בבעלי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר. אם אתם עוברים דירה ויש לכם ריהוט רב וחפצים שתרצו לשמור על שלמותם, כדאי לכם לפנות ל"מובילים בשראל" בעלי עשרים שנות ניסיון ולקבל מהם הצעת מחיר. כך תוכלו ליהנות משירות מקצועי ואמין שבזכותו יהיה מעבר הדירה מהיר ויעיל.  

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!
  

Go Back  Print  Send Page
 
 
לקבלת הצעת מחיר חייגו 
1-700-7000-80
052-8449344


כאשר 82% מן הלקוחות שלנו מגיעים מהמלצות, 
זה סימן שאנחנו טובים!

הובלות דירות המלצות
 
    
צור קשר להצעת מחיר   
הובלת דירה צור קשר     
לייבסיטי - בניית אתרים