מובילים בישראל - הובלת דירה
 


דף הבית >> הובלות דירות >> הובלת דירה

להצעת מחיר חייגו 052-8449344

הובלת דירה עם חברה מקצועית ובמחיר הטוב ביותר!

הובלת דירה יכולה להיות לעיתים עסק יקר מאוד, הוצאה נוספת שמתווספת למעבר הדירה ולכניסה לבית חדש. בטרם שיחת הטלפון עם המוביל, יש לדעת כי קיימים מספר סוגי הובלות של דירה, ישנה הובלה קטנה, ישנה הובלה גדולה וישנה הובלה מורכבת. סוגי הובלות הדירה משתנים על פי פרמטרים של מיקום הדירה החדשה והדירה הישנה ועל פי הציוד שאותו יש להעביר. הובלת דירה מאזור המרכז לאזורים רחוקים יותר בארץ, תהייה יקרה יותר מאשר הובלת דירה מאזור המרכז לאזור אחר במרכז העיר, קרוב יותר. הובלת דירה בין שתי דירות קרובות, תהייה הובלה זולה יותר, מאשר הובלת דירה למרחקים.הובלת דירהמכאן, שעוד בטרם השיחה הטלפונית עם מוביל הדירות יש צורך להכין שיעורי בית ולבחון מה הם בדיוק הצרכים שלנו בהובלת הדירה. בזמן הצעת המחיר חברת מובילים בישראל ירצו לדעת אם אנו נזקקים להובלה קטנה, האם יש לנו ריהוט מיוחד שמצריך כלים מיוחדים לשם העברתו, מה מרחק ההובלה, מה היקף הציוד אותו נדרש להוביל ועוד כהנא וכהנא פרטים על ההובלה הנדרשת.

מחיר ההובלה בחברת מובילים בישראל

רק לאחר שמוביל הדירות יידע את כל פרטי ההובלה הוא יוכל לקבוע מחיר להובלת הדירה. לעיתים אנו כלקוחות מחפשים הובלה זולה ובשל כך, מעלימים מידע חשוב ממוביל הדירה. לדוגמא, אני כלקוח מעוניין בהובלה זולה ולכן לשאלתו של מוביל הדירות האם יש מעלית בבניין אענה בחיוב, אך לא אציין כי ייתכן והמעלית אינה עובדת וקיים סיכוי שהיא לא תעבוד גם ביום הובלת הדירה.הובלת מקרר לדוגמא, היא הובלה הקיימת כמעט בכל מעבר דירה, עם זאת ישנם מקררים שגודלם אינו סטנדרטי ומצריכים לעיתים שלושה מובילים או כלים מיוחדים לשם העברתם. במידה ויש ברשותכם צורך בהובלת מקרר בגדלים שאינם סטנדרטים, יש לציין זאת בשיחה המקדימה עם מוביל הדירות ולהכין אותו להובלת המקרר לשם הערכות מלאה ונכונה.
כמו בכל תחום אחר, גם בהובלת דירות יהיו חברות הובלה שיהיו יקרים יותר או זולים יותר מאחרים. אם אנו מעוניינים בהובלה זולה ועם זאת הובלת דירה איכותית, רצוי וכדאי לעשות סקר שוק, כאשר המידע הנמסר למובילי הדירות הוא מידע מלא. רק כך ניתן יהה להשיג הובלה זולה ואיכותית ולהמנע מאי נעימויות ביום מעבר הדירה.
      
    

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!


Go Back  Print  Send Page
 
 
לקבלת הצעת מחיר חייגו 
1-700-7000-80
052-8449344


כאשר 82% מן הלקוחות שלנו מגיעים מהמלצות, 
זה סימן שאנחנו טובים!

הובלות דירות המלצות
 
    
צור קשר להצעת מחיר   
הובלת דירה צור קשר     
לייבסיטי - בניית אתרים