מובילים בישראל - הובלת דירה
 


דף הבית >> שירותי אחסון >> אחסנה בשוהם

אחסנה בשוהם - שירותי אחסון מקצועיים – כדאי אצלנו!

מחפשים מחסן בשוהם והאזור עבור אחסון חפצים ותכולה? אצלנו תמצאו את המענה לצורך שלכם. חברת מובילים בישראל עוסקת למעלה מעשרים שנה בתחום ההובלות, וכך גם בתחום האחסון.
יש מגוון מצבים בהם אנשים מחפשים אחר מקום מוצלח לצורך אחסון החפצים שלהם. כאשר אדם ניצב בפני דילמה כזו הוא אינו יודע מהו המקום המוצלח והטוב ביותר. מכיוון שאמנם החפצים אינם נחוצים לו כרגע, אך הם בעלי ערך וחשוב לו לשמור עליהם היטב לבל יינזקו. אז מה באמת עושים? בדיוק עבור מקרים שכאלו מציעה חברתנו, מובילים בישראל, שירות אחסנה בשוהם. אצלנו יכול כל אחד לאחסן את החפצים שלו בביטחון.

באילו מקרים ניתן לרכוש שירותי אחסנה בשוהם?

אחסנה בשוהם
·טיול ממושך – אנשים שמתכוונים לצאת לטיול ממושך לחו"ל, ובמשך תקופת השהייה שלהם בחו"ל הם מפנים את הבית, והתכנית שלהם היא כי בשובם יעברו לבית אחר. משך הזמן שהם מטיילים יוכלו החפצים שלהם לשכון לבטח במחסני חברת אחסון.
·מעבר משרד – כאשר מעבירים משרד או בית עסק ממקום אחד למשנהו, והמעבר אינו נעשה בת אחת אלא בהדרגה. ויש צורך לאחסן בתקופת המעבר חפצים גדולים או רהיטים. בזמן הזה ניתן לאחסן את כל החפצים שאינם בשימוש כרגע במחסנים.
·מעבר דירה  - אם עוברים דירה ומעוניינים שלא להכניס את כל הרהיטים לדירה החדשה. אך החפצים הללו הם יקרי ערך ובעתיד יהיה בהם צורך.
אם אתם עומדים מול צורך של אחסון חפצים ואתם מתעניינים לגבי חברות המציעות שירות זה, אנחנו גאים להציג בפניכם את השירות שלנו:
·מקצועיות – אנחנו חברה מקצועית בתחום זה. יש לנו וותק רב בתחום. אנחנו מעניקים שירות של אחסון חפצים ללקוחות רבים משך עשרים שנה. במהלך השנים הללו למדנו מהם הצרכים של הלקוחות, וכיצד אנחנו יכולים לספק להם אותם בצורה מושלמת.
·שירות – במהלך אחסון החפצים אנחנו שמים דגש על נתינת שירות מושלם עבור כל לקוח ולקוח. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שנהיה קשובים לכם, ונעשה הכול כדי להשביע את רצונכם.
·אחריות – החפצים שלכם יקרים ללבכם. וזה מה שעומד מול העיניים שלנו בכל עת. אנחנו עושים הכול כדי לשמר על התכולה שלכם ולמנוע מקרים של נזקים. על המחסנים שלנו יש גם ביטוח שמבטח אתכם מפני נזקים.
מוזמנים לפנות אל חברת מובילים בישראל עבור הזמנת שירותי אחסון חפצים בשוהם! אצלנו תהיו מרוצים משירות אחראי ומסור. כך שכאשר יהיה לכם צורך שחפצים שלכם תוכלו לקבל אותם בשלימותם.
 

להצעת מחיר חייגו 052-8449344
ואפשר גם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם!

Go Back  Print  Send Page
 
 
לקבלת הצעת מחיר חייגו 
1-700-7000-80
052-8449344


כאשר 82% מן הלקוחות שלנו מגיעים מהמלצות, 
זה סימן שאנחנו טובים!

הובלות דירות המלצות
 
    
צור קשר להצעת מחיר   
הובלת דירה צור קשר     
לייבסיטי - בניית אתרים